آخرین خبرها

ماهی سمنقور

Samanghor

ماهی سمنقور :

جانوری دو زیست شبیه به سوسمار است، طول ان به پانزده تا بیست سانتی متر میرسد ، دو دست و دو پا دارد و دم کوچکی دارای رنگی سفید مایل به قهوه ای کم رنگ روی سطح پوست آن خالهای بصورت لکه های قرمز تیره یا قهوه ای تیره و پوستی بدون پولک و شفاف زیر شکم آن سفید براق است کوچکترین آن بطول دو تا دوازده سانتی متر است 

صیادان این ماهی بعد از صید شکم آن را از نمک پر میکنند بعد از خشک کردن به بازار فروش عرضه می کنند این گونه ماهی در کنار رود نیل و همچنین درکشور افریقا و در برخی از رودخانه های جهان دیده می شود و خشک شده  آنها را در بازار های جهانی با قیمت سرسام آوری به فروش می رسد .

این جانور برخلاف دیگر دو زیستان استخوان در بدن ندارد در طب سنتی ایران ، چین ، یونان ، مصر از انواع آن برای بالا بردن قوای نیروی جنسی از گذشته استفاده کرده و امروزه هم استفاده می کنند.

این ماهی طبیعت بسیار بسیار گرمی دارد

خواص درمانی ماهی سمنقور

تقویت قوای جنسی : ماهی سمنقر برای بالابردن امور جنسی مردان و همچنین برای افرادی که کمبود اسپرم دارند و آنهایی که انزال زود­رس دارند بسیار موثر است و برای درمان نازایی و بارور شدن خانمها می توان از ان استفاده کرد.

 

درباره‌ی عطاری شفا

همچنین ببینید

کپسول سورنجان درد کیور پاکستانی

اخیرابسیاری ازداروهای پاکستانی درایران رواج پیداکرده اندکه یکی ازانها کپسول سورنجان درد کیور پاکستانی می …

۴ نظر

 1. با سلام .آیا این دارو تاثیری برای بزرگ شدن آلت تناسلی دارد

    (Quote)  پاسخ

 2. سلام
  جهت اطلاع رسانی عرض کنم که کسانی که قصد بارداری دارن برای افزایش اسپرم از این ماهی استفاده نکنن بدلیل اینکه خوردن این ماهی مکروه می باشد و اثر خوبی روی نطفه نداره!

    (Quote)  پاسخ

  • چون این ماهی فلس داره پس خوردن ان اشکال شرعی نداره مگر طبق فتوای مراجع
   طبق چه سندی می فرمایید تاثیر خوبی بر روی نطفه ندارد؟

     (Quote)  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *