آخرین خبرها
خانه / درمان های گیاهی / قیمت عرق النسا
قیمت عرق النسا

قیمت عرق النسا

ترکیباب موجوددرروغن گیاهی عرق النساموجب بهبودروندگردش خون،افزایش حرارت موضعی،کاهش التهاب ودر نتیجه کاهش درددرناحیه درگیرمیشود.

عرق النسا چیست؟

سیاتیک در طب سنتی به عرق النسا معروف است. عرق النسا ، رگی است که از کمر شروع می‌شود و از پشت پا تا پنجه می‌آید. پماد عرق النسا که نام آن برگرفته از نام قدیمی سیاتیک بوده و در کاهش و درمان دردهای مفاصل بسیار مفید و موثر است، حاصل ۳۰ سال تجربه و تحقیق در زمینه گیاهان دارویی و طب سنتی در شرکت داروسازی شفای کردستان می‌باشد.

پماد عرق النسا روغنی است که از ترکیب بهترین گیاهان دارویی تهیه شده است. کیفیت و تاثیرگذاری این محصول بارها به آزمایش شده است و با توجه به ترکیبات منحصر به فرد آن به عنوان بهترین راه درمان طبیعی و گیاهی بیماری‌های آرتروز، دیسک، سیاتیک، واریس، روماتیسم و دردهای مفصلی و شکستگی شناخته می‌شود. استفاده از روغن گیاهی عرق النسا همچنین به بهبود و تسریع گردش خون در موضع درد کمک می‌کند. با استفاده صحیح و مستمر از این محصول در دوره درمان، تفاوت کیفیت و اثر بخشی آن را احساس خواهید کرد. پماد عرق النسا در میان مصرف کنندگان بسیار مورد پسند واقع شده و پس از یکبار استفاده و مشاهده تاثیرات عالی آن، اکثر مصرف کنندگان برای استفاده مجدد از آن علاقه نشان می‌دهند.

قیمت عرق النسا

روغن یا پماد گیاهی عرق النسا چیست ؟

عرق النسا ترکیبی از عصاره زنجبیل، دارچین، زبان گنجشک، سورنجان، روغن سقز و… است و تاثیر مطلوبی در تسکین درد و درمان مشکلات استخوانی، عضلانی و مفصلی از قبیل سیاتیک، دیسک، آرتروز، رماتیسم، واریس، درد شکستگی و گوفتگی و… دارد

ترکیباب موجوددرروغن گیاهی عرق النساموجب بهبودروندگردش خون،افزایش حرارت موضعی،کاهش التهاب ودر نتیجه کاهش درددرناحیه درگیرمیشود.

بازخورد مصرف کنندگان

روغن گیاهی عرق النساء،در میان مصرف کنندگان بسیار مورد پسند واقع شده،وپس ازیکباراستفاده،ومشاهده تاثیرخوب آن،اکثرمصرف کنندگان،برای استفاده مجددآن،علاقه نشان میدهند.

درمان دردهای سیاتیکی و درمان بیماری عرق النسا روشی کم هزینه، سودمند، ایمن و کاربردی می باشد .

موارد مصرف روغن گیاهی عرق النسا

روزی۲ الی۳ بارمحل درد را با روغن گیاهی عرق النساء چرب نموده و آرام آرام مالش داده تا روغن کاملا جذب شود. در افرادی که برای واریس پا از آن استفاده می کنند دقت داشته باشند که روغن را از ساق پا از پایین به طرف بالا مالش دهند تا به جریان طبیعی خون کمک کنند.توجه داشته باشید در زمان استفاده از روغن گیاهی عرق النسا از مصرف لبنیات و ترشیجات پرهیز نمائید تا اثر بخشی آن را در زمان کمتر مشاهده کنید.

قیمت عرق النسا

پمادعرق النسادربازارباقیمت های متفاوتی موجودمیباشد

به دلیل اینکه،این محصول ساخت شرکت شفا کردستان بوده،هرچقدر که،به این استان،نزدیک باشیدقیمت ان،کاهش وباافزایش مسافت،قیمت ان،افزایش مییابد.

شما میتوانید این محصول رابا قیمت۱۸۰۰۰تومان ازاین سایت خریداری نماییدقابل ذکراست،مکان وفروشگاه مادرشهرسنندج ومحل تولید این محصول می باشد

جهت خرید و پرداخت هزینه در درب منزل بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

قیمت عرق النسا

قیمت عرق النسا

 

درباره‌ی عطاری شفا

همچنین ببینید

کپسول سورنجان درد کیور پاکستانی

اخیرابسیاری ازداروهای پاکستانی درایران رواج پیداکرده اندکه یکی ازانها کپسول سورنجان درد کیور پاکستانی می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *